Школа логістики

У другій половині 2019 року логістична група МПС готує до запуску проект школи логістики. Наш проект – це не навчання спрямоване дати абітурієнтам теоретичні знання, а проект МПС – це РЕАЛЬНА ЛОГІСТИКА.

Проект МПС – це Школа Реальної Логістики.

Школа буде знаходитись в м.Київ та враховуючи, що на ринку існує нестача фахівців для роботи в логістичних компаніях, то студенти нашої школи вже після проходження однієї програми зможуть знайти роботу за фахом або бути працевлаштовані в логістичній групі МПС. Навчання дозволить отримати знання і розуміння багатьох аспектів логістики, а також ми плануємо готувати програми по окремим логістичним напрямками.

АУДИТОРІЯ ШКОЛИ ЛОГІСТИКИ – це початківці логісти та люди, які не володіють знаннями в цій сфері, але зацікавлені розуміти всі логістичні процеси та розбиратися в економіці та фінансах в даній сфері.

Викладачі школи – це реально діючі керівники, продавці і логісти компанії МПС та інших компаній. Ці люди знають, як реально працює логістика в світі та Україні. Адже Школа Логістики МПС – це Школа Реальної Логістики.

Школа Реальної Логістики МПС стане Реальним майданчиком для навчання, обміну досвідом, розвитку і підтримки молодих фахівців в галузі логістики.